Pozwolenia na budowę, adaptacja projektów domów, Kraków


Buduj z nami dom swoich marzeń !
Nikt nie ma takiego pomysłu na BUDOWĘ DOMU jak My !

Za naszych Klientów przeprowadzamy od A-Z cały proces związany z budową wymarzonego domu - poczynając od wyboru i zakupu działki, a na uzyskaniu pozwolenia na uzytkowanie domu kończąc...

Czytaj więcej...

Oferta

Firma Inżynierska "ALPINA TRADE" działa na terenie Polski południowej, głównie w Małopolsce i na Śląsku. Oferujemy naszym Klientom następujący zakres usług związanych z Budownictwem Jednorodzinnym oraz Rynkiem Nieruchomości:

 • UZYSKIWANIE W IMIENIU INWESTORA POZWOLENIA NA BUDOWĘ DOMU

  Tę ofertę kierujemy do Inwestorów Prywatnych, którzy chcą szybko i sprawnie przejdą przez ten trudny i czasochłonny etap budowy swojego wymarzonego domu.

  Podejmujemy wszelkie kompleksowe działania, aby sprawnie i terminowo uzyskać stos niezbędnych dokumentów : m.in. WZ-tkę, zaadaptować projekt typowy domu oraz przygotować całą Dokumentację Techniczną (niezbędne warunki: Gazownia, Elektrownia, Wodociągi, uzgodnienia, opinie, ZUDP), aż do uzyskania PRAWOMOCNEJ decyzji Pozwolenia na budowę domu.

  Posiadamy zespół Projektantów wszystkich branż (Architekt, Projektanci instalacji elektrycznej, instalacji Wod-Kan-Gaz, zjazdu na działkę), którzy przygotują dla Państwa wszelkie projekty Przyłączy oraz Plan Zagospodarowania działki. Polecamy także sprawdzonych i zaufanych specjalistów takich jak geodeci, geolodzy itd.

 • KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH Z BUDOWNICTWEM JEDNORODZINNYM

  Oferta ta skierowana jest głównie do Inwestorów Prywatnych - osób, które pragną powierzyć CAŁY Proces Inwestycyjny budowy swojego wymarzonego domu jednej Firmie.

  W imieniu naszych Inwestorów zajmujemy się wyszukaniem optymalnej działki pod budowę domu, wyborem projektu domu spełniającego oczekiwania i potrzeby rodziny, uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz zapewnieniem następnie Generalnego Wykonawstwa na wszystkich etapach budowy (stan surowy, wykończeniowy, instalacje),aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

  Zapewniamy finansowanie zakupu działki i budowy domu poprzez KREDYT HIPOTECZNY

 • SPRZEDAŻ I ADAPTACJA GOTOWYCH PROJEKTÓW DOMÓW PRACOWNI PROJEKTOWEJ "Z500" oraz Firmy Projektowej "ARCHETON"

  Nowoczesne lub tradycyjne domy o wysmakowanej formie i funkcjonalnych rozwiązaniach, energooszczędne w eksploatacji!

  Znajdz Swój dom marzeń na stronie:

  Jesteśmy OFICJALNYM PARTNEREM Pracowni "Z500" ; Firmy Projektowej "ARCHETON" ; Biura Projektów "ARCHON+" oraz Pracowni Architektury "SŁONECZNE DOMY" - prowadzimy sprzedaż projektów gotowych tych Pracowni, doradzamy Klientom przy wyborze projektu domu, adaptujemy te projekty do konkretnej działki oraz wymagań i potrzeb rodziny.

 • BUDOWA DOMÓW W ENERGOOSZCZʘDNEJ TECHNOLOGII SZKIELETU DREWNIANEGO

  Tę ofertę kierujemy do osób pragnących zapewnić sobie maksymalnie niski koszt eksploatacji domu w trakcie jego użytkowania, jak również ceniących czas – okres budowy takiego domu to maksymalnie 3-5 miesięcy niezależnie od warunków pogodowych (budujemy nawet zimą !)

 • DORADZTWO TECHNICZNE, PROJEKTOWANIE, NADZORY BUDOWLANE

  Tę ofertę kierujemy do osób mających problemy z realizacją swoich zamierzeń budowlanych, pomagamy rozwiązywać problemy techniczne związane z modernizacją i rozbudową budynków, problemy z wilgocią i przemarzaniem w budynkach oraz nadzorujemy następnie realizację proponowanych przez nas rozwiązań. Oczywiście pełnimy także typowe nadzory nad realizacją procesów budowlanych jako KIEROWNICY BUDOWY lub INSPEKTORZY NADZORU

 • PRZEGLĄDY OKRESOWE BUDYNKÓW - wykonujemy wszelkiego rodzaju przeglądy okresowe budynków, zarówno półroczne, roczne jak i 5-letnie - zapraszamy do współpracy Właścicieli nieruchomości podllegających przeglądom, Wspólnoty, Spółdzielnie Mieszkaniowe oraz Zarządców Nieruchomości - oferujemy rzetelnie i starannie wykonane przeglądy w konkurencyjnych cenach !!!

 • CERTYFIKACJA ENERGETYCZNA BUDYNKÓW

  W związku z nowelizacją ustawy Prawo Budowlane nakładającą od dnia 01 stycznia 2009 r. obowiązek posiadania przez Właścicieli lokali i budynków mieszkalnych oddawanych do użytku ( uzyskanie tzw. pozwolenia na użytkowanie) oraz wprowadzanych do obrotu ( sprzedaz, zbycie, najem) tzw. „ŚWIADECTWA ENERGETYCZNEGO” (certyfikat energetyczny) oferujemy Państwu możliwość sporządzenia powyższego dokumentu w sposób szybki i solidny. Ilość sporządzonych przez nas do tej pory Certyfikatów pozwala nam sądzić, iż proponujemy naszym Klientom najbardziej konkurencyjne ceny na rynku !

 • GARAŻOWE BOKSY STANOWISKOWE

  Jesteśmy DYSTRYBUTOREM REGIONALNYM garażowych BOKSÓW STANOWISKOWYCH, które wykorzystują miejsca parkingowe w garażach podziemnych zastępując komórkę lokatorską i stanowią bezpieczną przechowalnię bagażową o pojemności 3000 litrów i udżwigu do 300 kg !

  Więcej informacji na stronie : www.boksy.info.pl

Zadzwoń lub napisz do nas!

BUDUJ Z NAMI DOM SWOICH MARZEу !!

Nikt nie ma takiego pomysłu na
BUDOWʘ DOMU jak My !!

OSZCZʘDŹ CZAS I PIENIĄDZE !!!